Hizmetlerim
Trend

Araç Değer Kaybı Tazminatı

Araç değer kaybını, trafik kazası sonucu araçta meydana gelen hasarın onarımı yapılsa dahi aracınızın piyasa değerini kaybetmesi olarak tanımlayabiliriz.

Trafik kazası meydana geldiği andan itibaren kazaya karışmış olan aracın veya araçların 15 gün içerisinde kazadaki kusur oranları doğrultusunda sigorta şirketlerinden talep etmesi gerekmektedir.

Kazadaki kusur oranınız doğrultusunda aracınızdaki değer kaybını talep edebilirsiniz ancak kazada %100 kusurlu iseniz ne yazık ki değer kaybı talebinde bulunamazsınız.

Trafik kazasında kusur oranı dağılımının yanlış yapıldığını, kusurlu olmadığınızı düşünüyorsanız sizin için kazanızı ücretsiz olarak inceleyip kusur oranının yanlış veya hatalı yapıldığını tespit ettiğim takdirde kusur oranınızı değiştirmek için yapmanız gerekenler konusunda ve sonrasında değişen kusur oranınız doğrultusunda aracınızın değer kaybını almanızda yardımcı olmaktayım.

Araç Değer Kaybı Tazminatı 2020 Araç Değer Kaybı
Araç Değer Kaybı Tazminatı 2020 Araç Değer Kaybı

Araç Değer Kaybı Hesaplama

1Aracınızın Piyasa Değeri
2Aracınızda Meydana Gelen Hasar
3Aracınızın Kilometre Bilgisi

Ahmet MERKEPÇİ

Trafik güvenliği üzerine akademik çalışmalar yapan, trafik kazaları, cezaları ve sigorta hukukunda ücretsiz danışmanlık sağlayan dünyalar güzeli Asel'in babası.
Cevabın mail adresine gelmesini ister misin?
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı