Dilekçe İndir

Merhaba arkadaşlar, trafik cezasına itiraz örnek dilekçenizi indirmeniz için gerekli yazılımsal hazırlıklar yapılıyor.

Vatandaş olarak herhangi bir avukattan destek almadan aşağıda yer alan dilekçe örneğinde boş bıraktığım yerleri doldurarak kendinize has bir üslupla dilekçenizi hazırlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Ancak sizleri uyarmak istiyorum. Doğru bir başvuru ve sonuç alabilmek için mutlaka bir hukukçu desteğine başvurmanız gerekir. Dilekçe indirme bağlantısı hazır olmuş olması gerekir. Aşşağıda indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz bu dilekçe bir şablondur. Kısaca dilekçe nasıl yazılır sorusuna bir cevap niteliğindedir.

  • Boş bırakılan veya * ile işaretlenen yerlere kendi bilgilerinizi yazarak dilekçenizi oluşturun.
  • Ekler kısmında yer alan evrakları dilekçenizle birlikte vermeyi unutmayın
  • Başvuru merci cezanın yazıldığı il’dir.

Eğer bir problemle karşılaşırsanız ahmetmerkepci.com/trafik-cezalari/ sayfasında size yazılan ceza maddesini bularak yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Elbette ilk defa hukuki bir işlem yapacağınız için çekinebilirsiniz. Korkacak veya çekinecek herhangi bir durum yok. Kaldı ki hata yapsanız dahi başvurunuz usulden reddedilir dünyanın sonu değil.

Nitekim bu tarz olumsuzluklardan uzak durmak istiyor olabilirsiniz. Tamamiyle bu süreci birlikte yürütebiliriz. Dilekçenizi ben hazırlarım, başvurunuzu nasıl ve nereye yapılacağı ile ilgili adım adım birlikte yol alırız. Peki bunu nasıl yapacağız?

İletişim sayfamda bulunan iletişim numaramdan veya mail adresimden bana talebinizi iletebilirsiniz.

Başa dön tuşu