Hizmetlerim
Trend

Trafik Cezası İtirazı

Trafik cezası her ne kadar trafik düzenini sağlamak için uygulanan idari para cezaları olsa da zaman zaman hatalar veya yanlış uygulamalar olabiliyor. Dostlar bu durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken trafik cezası itirazı.

Elbette ki hukuki işlemleri bilmiyor olabilirsiniz. Peki ne yapmalısınız, nasıl yapmalısınız?

Klasik yöntem, trafik kanunu ve yönetmeliğine hakim bir avukata gidip sizin adınıza başvurmasını isteyebilirsiniz. Tamam da avukat ne kadar ücreti ister acaba dediğinizi duyar gibiyim. O zaman size en kısa ve güvenli yolu anlatayım;

En kolay ve güvenli yolu Ahmet MERKEPÇİ. Dostlar benle iletişime geçebilirsiniz cezanızı ücretsiz olarak birlikte inceleyelim ve size yapmanız gerekenleri tek tek anlatayım hatta başvuru dilekçeniz konusunda da sizlere örnek dilekçe paylaşacağım.

Trafik Cezası İtirazı 2020 trafik cezası itirazı
Trafik Cezası İtirazı 2020 trafik cezası itirazı
4.7 7 Oy Verildi
Yazımı değerlendirir misin?

Ahmet MERKEPÇİ

Trafik güvenliği üzerine akademik çalışmalar yapan, trafik kazaları, cezaları ve sigorta hukukunda ücretsiz danışmanlık sağlayan dünyalar güzeli Asel'in babası.
4.7 7 Oy Verildi
Yazımı değerlendirir misin?
Cevabın mail adresine gelmesini ister misin?
Bildir
guest
67 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ömer yaman
Ömer yaman
1 gün önce
Yazıya Puanım :
     

Ahmet bey merabalar benim arabanın muane günü geldi muaneden geçemedik eksiklerini yaptırdım 1 hafta sonrasına sıra verdiler bu süre zarfında benimde hastaneye gitmem lazımdı yolda giderken çevirmeye takıldı arkadaşlar bu yuzden ceza yazdılar buna ne yapabilirim

fikret
fikret
1 ay önce
Yazıya Puanım :
     

ahmet bey itiraz dilekçesi için verdiğiniz link ya çalışmıyor. yada kasıtlı olarak dilekçenin indirilmesi kısıtlanmış şu linkten indirin demek ve sonrada kısıtlamak ne kadar etik size bırakıyorum.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı