0 oy
Trafik Kazasına İtiraz kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba ahmet bey 10 gun önce  Normal hızımda giderken sağdan 80 90 hizla önüme  giren mercedes markali araca çarptım hızını alamayip duran baska bir araca carpip durdu. 6 tane  hava yastığı patladı benim aracinda patladi. Trafik raporunda .  Karşı taraf ben hızlıydım suç benim demesine ragmen •/•75 kusurlu bulundum. Kaskom yok. Karşı tarafin kaskosu var aracını perte çıkarmış. Bu durumda rapora itiraz etmeli miyim bişey cikar mı? Veya  kasko sirketi dava açarsa  aracın parasini benden mi alacak. Arac benim adima kayıtlı değil. Ne yapmayalım lutfen yardimci olun...

1 cevap

0 oy
(40.3k puan) tarafından

Öncelikle geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla kaza yeri kontrolsüz kavşak. Eğer kontrolsüz kavşak ise ilk geçiş hakkı sağdan gelen aracın, itiraz etseniz dahi asli kusurlu olduğunuz gerçeğini değiştirmeyecek. Kaza anına dair video görüntüsü var mı?

Kaza tespit tutanağını, kazaya ait fotoğraf ve var ise kazaya ait video görüntüsünü, iletişim sayfamda bulunan mail adresim veya whatsapp iletişim numarama gönderebilirseniz inceleyip bilgi verebilirim.

...