0 oy
Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba 3 şeritli yolda en sağdan giderken önümdeki kamyon frene bastı sinyal vermeden dönmeye çalıştı sol şeritteki çimento mikser kamyonu var idi önümdeki kamyona çarpmamak için sinyal verdim sol şerite geçerken mikser kamyon bana çarptı 2 kamyonun arasında kaldım kaza sonrası araçtan indiğimde sinyal vermeden frene basan kaza yapmama sebeb olan kamyon şöförü olay yerinden uzaklaştı (kaçtı) polis ekiplerine kaçtığını beyan ettik daha sonradan karakola gelip ifade vermiş kaza raporumda %100 suçu bana vermişler kaza tutanağında araç sürücüsü olmadığı için rapordada yoktu sadece benim ve diğer bana çarpan kamyon şöförünün ifadesi üzerine plakası alındığı için sadece ismi geçiyordu itiraz da bulunmak istiyorum nasıl bir yol seçmeliyim teşekkür ederim

1 cevap

0 oy
(71.9k puan) tarafından

İtiraz etmekten ziyade kazanın nasıl oluştuğunu detaylı olarak incelemek gerekir. Şerit değiştirmeden önce girdiğiniz şeridi kontrol etmek, yol müsaitse şerit değiştirmek zorundasınız. Umarım kazaya ait video kaydı vardır.

Kaza tespit tutanağını, kazaya ait fotoğraf ve var ise kazaya ait video görüntüsünü, iletişim sayfamda bulunan mail adresim veya whatsapp iletişim numarama gönderebilirseniz inceleyip bilgi verebilirim.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
3 Haziran 2021 Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde Samet tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9 Ekim 2021 Trafik Kazasına İtiraz kategorisinde Mehmet tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
20 Haziran 2021 Trafik Kazasına İtiraz kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
2 Haziran 2021 Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde Zeynep tarafından soruldu
...