0 oy
Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba , Ahmet bey bugün başımdan bir olay geçti ve sizden bilgi beklemekteyim. Aşağıda kendi çabalarımla yazdığım dilekçeyi size paylaşarak konuyu anlamanızı sağlayacağım. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim. 18.05.2020 SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ 3. GÜNÜNDE ÇALIŞMAKTA OLDUĞUM NETHOUSE BİLGİSAYAR PAZ. SAN. FİRMASININ ALMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMA İZNİ İLE İŞİMİ İFA ETMEK İÇİN İŞ YERİNE GİTTİM AKŞAM MESAİ BİTİMİNDE İŞ ARKADAŞIMI ULAŞIM OLMADIĞI İÇİN EVE BIRAKMAK İÇİN ALDIM. ARABAYA BİNER BİNMEZ GAZİOSMANPAŞA MERKEZ MAHALLESİ SALİHPAŞA CADDESİ GÜZERGAHI ÜZERİNDEN ESKİ EDİRNE ASFALTI ÜZERİNE DOĞRU HAREKET ETTİM. HAREKET ESNASINDA DÖNEMEÇTE KIRMIZI IŞIK YANDIĞI İÇİN KÖŞEDE BULUNAN BENZİNLİĞİN İÇİNDEN GEÇMEK İÇİN FRENE BASTIM VE YAVAŞLAMIYINCA EL FRENİ ÇEKEREK ARABAYI YAVAŞLATTIM. BENZİNLİKTEN ÇIKARKEN GÖREVİNİ İFA EDEN POLİSLER TARAFINDAN DURDURULDUM. ÇALIŞMA İZNİMİ VE KİMLİĞİMİ GÖSTERMEME RAĞMEN SOSYAL MESAFE CEZASI YANSITTILAR, YAKLAŞIK 1 SAAT BEKLEMEMİN ARDINDAN TRAFİK POLİSİ ÇAĞIRDILAR. İFTARA GİDECEĞİMİ GÜZEL BİR DİLLE BELİRTMEME RAĞMEN DRİFT YAPIYORDUN DİYEREK EHLİYETİMİ İSTEDİLER BENDE VERDİM. KENDİ KAFALARINA GÖRE TUTANAK TUTAN MEMURUN YANINA YAKLAŞTIM NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI ÖĞRENMEK İSTEDİĞİMDE BENİMLE T*Ş*K MI GEÇİYORSUN DİYE HAKARET ETTİ VE ELİYLE UZAKLAŞTIRDI VE BİRDEN 4 KİŞİ ÜZERİME YÜRÜYEREK TEHDİTKARİ KONUŞTULAR. İŞİ DAHA DA İLERİYE GÖTÜREREK ARAÇ TA YÜKSEK SESLİ MÜZİK DİNLEME VE YAN KOLTUKTA OTURAN KİŞİNİN KEMERİ TAKILI DEĞİL DİYEREK CEZAİ İŞLEM UYGULAYACAKLARI BELİRTTİLER. CAZAYI KESİP KİMLİK RESİMLERİ ÇEKİP BAŞKA EKİBE ATTIKTAN SONRA ARACIMI ÇEKİCİ İLE OTOPARKA ÇEKTİLER VE GİDEBİLİRSİN DİYİP KİMLİĞİMİ VERİRKEN OMZUNDA TEK YILDIZ OLAN EKİP AMİRİ AĞZINI EĞEREK BETER OL TARZI LAFLAR SÖYLEDİKTEN SONRA OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTIM.

1 cevap

0 oy
(71.9k puan) tarafından
Merhaba Halil, komplike bir çalışma yapmalısın.
    1- benzinliğe girişini gösteren kamera görüntüsü elde etmeye çalış drift cezasına itiraz için kullanabilirsin. Ancak aracın fiziki olarak drift cezasına uyacak şekilde görüntüsü var ise ceza iptal olmaz.
    2- yolcu konumunda olan kişinin emniyet kemeri takmamasından dolayı sana ceza yazılamaz.
    3- sosyal mesafe cezası ile ilgili olarak araçta ön koltukta oturan kişilerden dolayı mı görevlilerle yakın mesafeden iletişim kurduğundan dolayı mı yazıldı bu duruma itiraz içinde benzlik içinden yine bir görüntü alman gerekecek
Bu istediklerimi temin edebilirsen iletişim sayfamda telefon numaram var bana ulaş birlikte değerlendirelim. Açıkçası işin çok zor..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
3 Haziran 2021 Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde Muhammed Konca tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
2 Aralık 2021 Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde Hakan tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
20 Mayıs 2020 Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde muhammed tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
2 Şubat 2022 Trafik Cezasına İtiraz kategorisinde misafir tarafından soruldu
...